Історія компанії

ТОВ ВКФ "Інсервізавто" створено в 1994 році.

Товариство зареєстроване Державним комітетом телебачення і радіомовлення України у якості Інформаційного агентства (реєстраційний номер 91 від 21.08.2003 р.) і спеціалізується на наданні інформаційних та консультаційних послуг суб'єктам фондового ринку України.

З 2007 року наша компанія є офіційним представником видання Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України «Бюлетень «Відомості НКЦПФР». Самостійно створюючи макети сторінок видання, наші фахівці мають можливість корегувати формати публікації, що допомагає знижувати їх вартість для наших замовників. Зокрема, ми розміщуємо публікації наших замовників у найкоротші терміни в найближчих номерах видання.

Крім того, Товариство має власне місцеве видання «Цінні папери Дніпропетровщини», на сторінках якого висвітлюються актуальні питання фондового ринку України, а також розміщується інформація емітентів, яка, згідно чинного законодавства України, є обов'язковою для опублікування в регулярних виданнях.

Співпраця з офіційними друкованими виданнями Верховної Ради України та Кабінету Міністрів, дає можливість запропонувати найкращі умови для розміщення офіційної інформації учасників ринку цінних паперів в цих виданнях.

Впродовж своєї діяльності ми розширили коло своїх послуг на ринку цінних паперів. ТОВ ВКФ «Інсервісавто» є активним учасником та ініціатором різноманітних заходів (зокрема, семінарів, тренінгів, круглих столів), що націлені на поширення обізнаності учасників фондового ринку. Отже, на сьогоднішній день ми маємо можливість запропонувати нашим клієнтам повний спектр інформаційних послуг на фондовому ринку України.

ТОВ ВКФ «Інсервізавто» налічує сотні постійних клієнтів і запрошує приєднатися до них нових!