АЦСК/Ключи ЕЦП

Доводимо до Вашого відома, що 01 березня 2015 року набуло чинності Рішення НКЦПФР від 16.12.2014 №1713 "Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів".

Цим Рішенням затверджуються зміни до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 03 грудня 2013 року №2826.

Звертаємо особливу увагу, що даним Рішенням, зокрема, встановлюється вимога щодо подання інформації до НКЦПФР виключно у вигляді електронних документів.

Порядок подання інформації до НКЦПФР у вигляді електронних документів регламентується Положенням про подання адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до НКЦПФР, затвердженим рішенням НКЦПФР від 13.05.2011 №492 (далі - Положення №492).

Положенням №492 встановлюється, що подання учасниками ринку до НКЦПФР інформації у вигляді електронних документів здійснюється,  за таких умов:

а) застосування учасниками ринку електронного цифрового підпису (далі-ЕЦП) з використанням посилених сертифікатів відкритих ключів за допомогою надійних засобів ЕЦП.

б) наявності відповідних програмно-технічних комплексів.

Таким чином, для подання особливої та регулярної інформації до НКЦПФР у вигляді електронних документів з 01.03.2015 року, емітент цінних паперів має здійснити два кроки:

1) отримати ЕЦП в акредитованому центрі сертифікації ключів;

2) встановити програму, яка буде застосовуватись для подання електронних документів до         НКЦПФР.

Зазначимо, що програмні засоби захищеного обміну даними «НДУ-Звіт» є одним з основних способів подачі інформації у вигляді електронних документів до НКЦПФР. Завдяки одночасному наданні ЕЦП та відповідної програми, емітент має можливість скоротити свій час при виконанні норми закону.

Стосовно отримання ключів в Дніпропетровській обл. звертайтесь до регіонального сертифікаційного центру ключів ПАТ НДУ - ТОВ ПКФ "Інсервізавто".